Творчий проект
«Відродження починається з духовності»
Шановні добродії!
Цей лист є офіційним запрошенням
Хоровим колективам, фольклорним ансамблям, ансамблям української пісні, солістам, дуетам, тріо, квартетам, читцям гумору та сатири, читцям – декламаторам, хореографічним колективам, ансамблям народних інструментів, весільним музикам.
Для участі у Всеукраїнському фестивалі «Золоті ключі» імені Василя Верховинця , який є відродженням республіканського фольклорного радіо - конкурсу, започаткованого в Україні у 1980 році, як безпосереднього носія фольклорних традицій нашого народу.
Впродовж останніх одинадцяти років на Приірпінні успішно діє творчий проект «Відродження починається з духовності», в рамках якого проходять Всеукраїнські фестивалі та фестиваль – конкурс аматорської творчості:
28-29 квітня 2018р. відбудеться IX-й Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця, метою якого є виявлення і збереження кращих зразків фольклорно – етнографічного мистецтва, розвиток та пропаганда народних традицій хореографії, активізація пошукової роботи фольклорних експедицій та підтримка самобутніх носіїв фольклорної спадщини, презентація Приірпіння, як культурного Центру передмістя Києва.
Голова журі - фольклорист, Заслужений працівник культури України, професор Київського національного університету культури і мистецтв, засновник та художній керівник фольклорного гурту
«Кралиця» - Синельников Іван Григорович, м. Київ.
Почесний співголова журі - радіокоментатор, радіожурналіст, автор передачі національного радіо «З народних джерел», «Сонячні кларнети», та «Золоті ключі» 1980-1986рр., художній керівник народного фольклорного ансамблю «Вишиванка», племінниця Василя Верховинця - Верховинець Галина Осипівна, м. Київ.
Засновник та організатор фестивалю.
• Культурно-оздоровчий центр “Цитадель”.
За підтримки:
· Родини Василя Верховинця .
· Національної хореографічної спілки України.
· Національної всеукраїнської музичної спілки.
· Міжнародного доброчинного фонду « Українська хата».
· Дирекції інформаційного мовлення Національної радіокомпанії України
· Ірпінської міської ради.
· Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради
· Екологічного підприємства «Рада».
· Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі».
Медіапідтримки:
· Всеукраїнської газети « Порадниця».
· Газети «Ірпінський вісник».
· Видавничого дому « Справи сімейні».
До участі у фестивалі запрошуються народні хорові колективи, фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні вокальні ансамблі,хореографічні колективи, виконавці народних усмішок, родинні колективи, ансамблі троїстих музик, оркестри народних інструментів, читці – гумористи, солісти-вокалісти, з усіх областей України, міста Києва, незалежно від відомчого підпорядкування і без вікових обмежень.
Фестиваль проводиться у категоріях А (дорослі), В (студенти, молодь), С (діти) за номінаціями:
1. Пісенний жанр - фольклорні колективи , фольклорно-етнографічні гурти , вокальні ансамблі, ансамблі української пісні , народні хори, Солісти – виконавці народних пісень., дуети , тріо
2. Інструментальний жанр - ансамблі народних інструментів,
троїсті музики, виконавці на традиційних старовинних народних інструментах, солісти – інструменталісти
3. Хореографічний жанр - фольклорні хореографічні колективи,
ансамблі народного танцю, солісти хореографічного жанру.
4. Народні усмішки – читці – гумористи, музичні гуморески, пісенні гуморески, хореографічні мініатюри, весільні музики
5. Краща обробка української пісні.
У дні проведення фестивалю діятиме містечко майстрів та виставка - продаж творів декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва, ОРГАНІЗАТОР - Геворкян Надія Петрівна, тел..0671472746. Вартість участі у виставці становить 100,00грн. за 2 дні.
Запрошуємо до участі у роботі виставки народних майстрів та творчі колективи за попередніми заявками. Передбачені листи – подяки спонсорам колективів та учасників (за попередньою подачею заявок).
Засновник фестивалю протягом двох днів безкоштовно забезпечує усіх учасників та гостей фестивалю кавою-брейк.
Вимоги до програм.
Учасники фестивалю представляють маловідомі місцеві зразки народних пісень , пісні календарно - обрядового та родинного циклу , інструментальний і танцювальний фольклор, українські народні усмішки, танцювальні , пісенні та музичні веселики, читці.
До виступів самодіяльних заслужених колективів України, аматорських народних та зразкових хорових, музичних танцювальних та інших мистецьких формувань ставляться підвищенні вимоги, як до колективів, що є вищою формою розвитку художньої самодіяльності і взірцем творчої, концертної та учбово-виховної роботи.
Тривалість виступу :
хорових колективів та оркестрів народних інструментів – до 15 хв.
пісенних, хореографічних та музичних ансамблів, гуртів – до 12 хв.
солістів, дуетів та тріо – до 8 хв.
Фестиваль-конкурс не є комерційним заходом. Оргкомітет фестивалю формує фестивальний фонд за рахунок спонсорських внесків та реєстраційних внесків учасників фестивалю.
Для покриття витрат, пов’язаних з організацією проведення фестивалю кожен учасник або колектив робить організаційний внесок:
400,00 грн. солісти-вокалісти;
800,00 грн. дуети;
1200.00 грн. тріо;
1500,00 грн. колективи до 10 осіб;
2500,00 грн. колективи, що налічують 10 і більше осіб.
Правом участі без оплати у фестивалі користуються діти, позбавлені соціального захисту (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків і шкіл – інтернатів).
Правом участі з оплатою 50% від суми організаційного внеску згідно номінацій мають колективи м. Ірпінь та Ірпінської об»єднаної територіальної громади
Оргкомітет використовує кошти на:
• призовий фонд переможців,
• забезпечення звукопідсилювальною апаратурою, освітленням,
• оплату роботи журі, ведучих, обслуговуючого персоналу, режисерсько – постановочної групи, оргкомітету,
• виготовлення запрошень, бланків дипломів, грамот, подяк,
• виготовлення афіш, банерів, шильдів та іншої рекламної продукції,
• забезпечення протягом двох днів безкоштовно усіх учасників та гостей фестивалю чаєм та пиріжками.
• оплата за канцелярські товари, використання оргтехніки, інтернету, сайт.
• фото зйомка.
• оренда приміщень.
Оргкомітет може забезпечити проживання у 2,3-х місних номерах зі зручностями та триразове харчування учасників і осіб, що їх супроводжують, із розрахунку 400,00 грн. за одну особу на добу та 4-6- ти місне розміщення зі зручностями на коридорі та трьох разове харчування із розрахунку 300,00грн, за одну особу на добу , також транспортом, екскурсійними програмами за додаткову плату та згідно попередньої заявки.
Кошти слід перерахувати до 16 квітня 2018р. на рахунок, або внести готівкою у день заїзду за попереднім погодженням.
ТОВ КОЦ “Цитадель” р/р 26006053142056 в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, МФО 321842, Код ЗКПО 32700046 Платник податку на прибуток на загальних умовах.
Порядок подання заявок на участь у фестивалі.
Анкети-заявки, списки учасників колективу ( окремих виконавців) та перелік музичних творів, композицій, танців, та сольних номерів на участь у фестивалі необхідно подати оргкомітету до 16 квітня 2018р.
Дата поштового надходження визначається за штемпелем місця відправлення.
Документи, надіслані із запізненням, не розглядаються.
До анкети-заявки додаються художні фото, аудіо та відео матеріали.
Місце проведення фестивалю - Центральний Будинок культури м. Ірпінь, вул. Соборна,183
Їхати електропотягом з м. Києва до залізничного вокзалу м. Ірпінь, далі маршрутним таксі № 3 та №11 до Будинку культури вул. Соборна,183 , зупинка БКЗ, або від станції метро “Академмістечко” маршрутним таксі № 420 до зупинки БКЗ м. Ірпінь, Будинок культури, вул. Соборна,183.
Контакти оргкомітету.
067 319-22-45; 050 527-80-33 Лідія Мельник.
050 189-06-92; (044) 222-83-97, (097) 5560076 Ольга Успенська.
Засновник фестивалю,
Директор ТОВ КОЦ «Цитадель» Л.І. Мельник.
Автор творчого проекту, режисер - постановник О.Р. Успенська